BENAB TOPPER SOFT HR

BENAB TOPPER SOFT HR

2 490 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka Ortopedicke-Matrace.cz

Do týdne • Více variantDárekProdloužená zárukaZdarma98 % • 609 recenzíDalší informace

Materiál
studená pěna

• , zakoupeno v Ortopedicke-Matrace.cz

Produkt byl určen pro maminku, která je s ním velmi spokojená.

• Plní co má
    • Dobrý produkt

S produktem jsem spokojen.

• , zakoupeno v Ortopedicke-Matrace.cz

Na matraci se výborně spí, je středně tuhá. Studená pěna větrá oproti "líné pěně" kterou mám na spodní matraci na níž jsem se potila a připadala jsem si "zabořená v hmotě".
    Za nevýhodu považuji, že zip potahu není kolem celé matrace. Dva díly potahu by se lépe praly, vešly by se i do menší pračky. Také bych uvítala v rozích matrace gumy na přichycení ke spodní matraci (mám to tak na jiné posteli a dobře to funguje).

Materiál
studená pěna

Pěnový topper na matraci Vrchní matrace vyrobená ze vzdušné a pružné HR studené pěny přidá tvrdému lůžku nový komfort. Vrchní matrace  změkčí povrch a zároveň funguje jako chránič původního lůžka. Topper obsahuje HR pěnu s hustotou 38 kg/m3 s výškou 4 cm -  je vysoce pružná, rychle sa prizpůsobí tělu. Moderním prvkem je 7 zónové vyhotovení: zejména zóny pod ramenem a koleny jsou díky větší perforaci měkčí, aby se matrace lépe přizpůsobila při ležení v poloze na boku.  Vhodná zejména v situacích: změkčení původního lůžka (tvrdý gauč, čalouněná nebo rozkládací postel atd.) hygienická ochrana lůžka vyrovnání nerovností u starších trojdílných matrací Tato matrace se dodává v odzipsovatelném pratelném potahu, díky kterému je údržba skutečně jednoduchá.  Váhová kategorie: do 120 kg (Zvýšená nosnost – pro uživatele s vyššími nároky na nosnost. Matrace dokáže podepřít váhu cca do 120 kg, ale dobře se přizpůsobí i při nižším zatížení.) Výška matrace v prošitém potahu Aloe Vera je: cca 5 cm (výška pěnového jádra bez potahu 4 cm) Součástí vrchní matrace je snímatelný pratelný potah Aloe Vera vysoký cca 1 cm: Oblíbený potah s extrakty výtažků z blahodárné rostliny Aloe Vera. Příjemně měkký potah se schopností regenerace pokožky lidského těla. Zároveň vlastnosti této látky zaručují dostatečnou hygienu. Odzipovatelný, antibakteriální a pratelný do 60 °C. Potah prošitý klimatizační výplní. Vrchní matrace z HR pěny TOPPER SOFT HR se ukládá přímo na matraci a aby na lůžku pevně držel, uchytí se k původní matraci jednoduše pomocí plachty nebo napínacího prostěradla. Prodloužená záruka  – 3 roky. Vrchní matrace TOPPER SOFT HR je z produkce slovenské společnosti BENAB matrace - partnerská společnost, se kterou spolupracujeme déle než 4 roky. Přijatá objednávka jde přímo kolegům do výroby, takže dokážeme garantovat nejrychlejší dodání. K tomu nejvýhodnější cenu a profesionální servis naší zákaznické podpory. S výrobcem BENAB spolupracujeme rádi, protože stabilně vyrábí v deklarované lhůtě, dlouhodobě drží minimální chybovost produkce a riziko reklamace (za ta léta jsme vyzkoušeli více výrobců a spolupráci prodlužujeme jen s těmi nejlepšími).

• , zakoupeno v Ortopedicke-Matrace.cz

Produkt byl určen pro maminku, která je s ním velmi spokojená.

• Plní co má
    • Dobrý produkt

S produktem jsem spokojen.

• , zakoupeno v Ortopedicke-Matrace.cz

Výborný produkt, doufám, že matrace bude dlouho uspokojivě sloužit. Má trochu atypické rozměry, proto jsem si vybrala tento obchod - dobrá cena, kvalitní zboží.

• spánek jak na obláčku
  • , zakoupeno v Ortopedicke-Matrace.cz

• Topper je super pohodlný, a hlavně jednoduše se mění prostěradlo, s velkou matrací to byla dřina...